Послуги

Встановлюємо будь-які види натяжних стель

У нас Ви можете замовити такі натяжні стелі

матові, глянсові, сатинові;
різьблені, фотодрук, дворівневі;
світлові лінії, ширяючі, ніші на стелі;
тіньові (без використання вставки);
алюмінієва перегородка,
трекові системи; зоряне небо.

Матові натяжні стелі

За матовими стелями легко доглядати. На них майже не видно пилу. Вони добре маскують розлучення. Тканинні натяжні стелі з їх багатими кольорами та фактурою можуть бути лише матовими. Таку стелю можна зробити з фотодруком. Будь-яка фотографія, будь-яка картина може бути на стелі. Для багатьох це дуже вагома перевага. У просторих приміщеннях виглядають дво- або трирівневі натяжні стелі, де поєднуються матові та глянсові полотна.

Докладніше

Глянцеві натяжні стелі

Для просторих приміщень із високою стелею відмінно підійдуть багаторівневі конструкції. Зазвичай у них глянсова поверхня розміщується у центрі, оточуючи основний світильник – люстру. У цьому випадку відблиск від неї буде особливо ефективним. І якщо у вас невисокі стелі (чим можуть "похвалитися", наприклад, "хрущовки"), то глянсова поверхня на стелі - це ідеальне рішення. З погляду колірних рішень глянсові натяжні стелі бувають різними: однотонними, кольоровими, з малюнком. А найпопулярнішим видом глянсової стелі (втім, як і будь-якого іншого) є варіант «Зоряне небо». Він ідеально підходить для будь-якого приміщення, починаючи від спальні для дитини і закінчуючи приміщенням ресторану/клубу для дорослих.

Замовити прорахунок

Сатинові натяжні стелі

Завдяки своїй фактурі, таке покриття змінює свій колір залежно від того, під яким кутом падають світлові промені, а також від їхнього типу – сонячні або різного виду ламп. Воно може бути світлішим, або, навпаки, темним. І навіть міняти колір. Все це називається перламутровим ефектом. Завдяки такій властивості, сатинова натяжна стеля стає потужним інструментом перетворення інтер'єру в руках дизайнера. До тонкощів знаючи особливості такої поверхні, можна в приміщенні з ним, розмістивши різні джерела світла та ще й під різними кутами до стелі, отримати найрізноманітніші колірні відтінки. Іншими словами, сатинове покриття при одному освітленні може бути схожим на спокійну затишну матову стелю. А треба блиск і свято – вмикаєте спеціальне освітлення. І над вами з'являється майже глянець.

Замовити прорахунок

Різьблені натяжні стелі

Особливістю даного виду натяжних стель є використання відразу двох полотен, різних за кольором та фактурою. Одне з полотен цілісне, воно і встановлюється першим, а різьблене полотно монтується нижче. За допомогою різьблених натяжних стель Apply можна зобразити на Вашій стелі будь-який візерунок: фігури метеликів, квіти, різьблені сіточки…

Замовити прорахунок

Фотопечать на натяжном потолке

Фотодрук на натяжній стелі дозволяє отримати оригінальний ексклюзивний інтер'єр, який точно відповідатиме смакам господарів. Хочете, і над вашою головою розкинеться блакитне небо з білими величезними хмарами або забушує океан. А може зашелестіти тропічний ліс із яскравими квітами. Можна зустріти малюнки старовинних соборів, космічного піднебіння, всіляких звірят і пташок, а то й просто абстрактні лінії. Словом, фотодрук може догодити будь-якій естетичній пристрасті.

Замовити прорахунок

Дворівневі натяжні стелі

В даний час багаторівневі натяжні конструкції - це не банальне стельове оздоблення. Вони змінюють геометрію простору та настрій у кімнаті загалом, а також зонують приміщення по секторах. Якщо у вас досі немає дворівневих натяжних полотен – неодмінно замовте, оскільки таке унікальне та креативне придбання не тільки вразить ваших гостей, а ще й стане родзинкою приміщення, викличе приємні компліменти з приводу нового ремонту.

Замовити прорахунок

Світлові лінії у натяжних стелях

Як джерела світла для подібних смуг можуть виступати як потужні світлодіодні стрічки або гнучкий неон, так і LED-модулі або навіть цілі готові світильники відповідної форми. Не використовуються в подібному контексті тільки світлодіодні лінійки – вони не мають ні достатньої яскравості, ні належного механічного захисту, ні необхідних розмірів єдиним фрагментом. Світловипромінювальні вироби зазвичай закріплюються або на основну стелю, або на спеціальну проставку-заставну, щоб бути ближче до полотна. Якщо розміри кімнати дозволяють використовувати лише один відріз і дизайнерська концепція не суперечить цьому, джерела світла підключаються і повністю закриваються плівкою.

Замовити прорахунок

Натяжна стеля, що парить

По суті, це один із варіантів натяжної стелі з підсвічуванням. Родзинку йому надає алюмінієвий профіль спеціальної конструкції, який є одночасно фіксатором натяжного полотна та основою для кріплення до нього світлодіодної стрічки. В принципі існують роздільні конструкції – окремо для кріплення полотна та кріплення світлодіодної стрічки. Але в цьому випадку збільшується потрібна висота для такого монтажу. Використання спеціалізованого алюмінієвого профілю дозволяє вкластися в 50 мм.

Замовити прорахунок

Ніші на натяжній стелі

Декоративні ніші в натяжній стелі роблять простір цікавішим, стильнішим, сучаснішим, оригінальнішим. Створення ніш для підсвічування або штор дає можливість дизайнерам реалізувати безліч креативних рішень, здатних змінити будь-який інтер'єр.

Декоративні ніші для підсвічування можуть мати різну ширину, глибину, різне колірне оформлення, різне розташування та форму на стелі.

Замовити прорахунок

Тіньові натяжні стелі

Стелі з тіньовим примиканням відносяться до категорії преміум і коштують дорожче за інші типи натяжних стель, тому що сам профіль складніше у виробництві, а його установка має свою специфіку і потребує певних навичок. Але така стеля виглядає красиво, сучасно і дуже лаконічно.

Замовити прорахунок

Алюмінієві перегородки у натяжних стелях

Декоративна перегородка LumFer - стильний дизайнерський прийом, який зонує приміщення і надає інтер'єру родзинки. Перегородка є алюмінієвими ламелями чорного або білого кольору (ми можемо пофарбувати ламелі в будь-який колір по RAL). На стелі ламелі кріпляться до ніші LumFer чорного або білого кольору. Біла ніша може бути з підсвічуванням, чорна без. Розмір ламелей 40*80 мм, відстань між ламелями 80 мм.

  • алюмінієві ламелі назавжди збережуть геометрію;
    перегородки можна встановлювати у будь-які приміщення, у тому числі з підвищеною вологістю (ванни, басейни тощо);
  • ламелі кріпляться до стелі та до підлоги, легко знімаються при необхідності;
  • Стандартна висота перегородки - до 2,9 м, можна встановити рейки заввишки до 4 метрів.
Замовити прорахунок

Трекові системи у натяжних стелях

Трекові світильники сьогодні цей вид освітлення дуже популярний. Система натяжної стелі сумісна практично з будь-яким типом освітлювальних приладів, у тому числі і трековими світильниками. Трекова система освітлення - це світильник, який кріпиться в спеціальному шинопроводі і може легко пересуватися в ньому. Цей тип освітлення ефективний не тільки для торгових та промислових площ, але й затребуваний дизайнерами інтер'єрів.

Замовити прорахунок

Зоряне небо

Натяжні стелі "Зоряне небо" – це поєднання натяжної стелі та спеціального світлотехнічного обладнання, що дозволяє візуально дуже точно створити ілюзію нічного зоряного неба. Зоряні натяжні стелі наповнюють кімнату мерехтінням загадкових світил, спостерігати за ними можна нескінченно, їхній блиск пробуджує мрії, пестить і заспокоює, знімає стрес та напругу після трудового дня. У такій атмосфері простіше розслабитися та заснути.

Замовити прорахунок