Матові натяжні стелі

Дивитися відео

Конструкція матової стелі

Матові полотна не мають обмежень у варіантах застосування:

 • Найпоширеніший вид конструкції – однорівневий. Абсолютно рівна поверхня в одній площині, приховані всі недоліки будівництва та комунікацій.
 • Двохрівневі стелі для приміщень з висотою понад 280см, тому що опускається на 15-20см. Кожен рівень можна оформити у різних кольорах.
 • Світлові лінії, контурний та ширяючий профіль зі світлодіодною стрічкою можна комбінувати з основним освітленням – світильниками або люстрою. Білі матові полотна в таких конструкціях наголошують на їх особливості.

Зовнішній вигляд матової натяжної стелі

 • Шорстка фактура мату нагадує штукатурку і на дотик, і на вигляд. На стелі один рівень біле полотно виглядає природно, як ідеальне фарбування. Матові натяжні стелі білого кольору не дратують і не втомлюють і бездоганно поєднуються з будь-яким інтер'єром.

Готові рішення у Instagram

Як замовити матову натяжну стелю

 • Зв'язуєтесь

  Ви залишаєте замовлення на сайті або дзвоніть

  01.

 • Консультація

  Отримуєте детальну консультацію та приблизний розрахунок вартості

  02.

 • Безкоштовний замір

  Технолог вимірює, розраховує вартість, підписує з Вами договір. Вноситься передплата 50%.

  03.

 • Виготовлення та монтаж

  Виготовляємо та виконуємо монтаж натяжних стель протягом 4-5 робочих днів

  04.

 • Оплата та гарантійна угода

  Ви сплачуєте залишок за договором і укладаємо гарантійну угоду

  05.

Замовити БЕЗКОШТОВНИЙ замір

  Монтаж матових натяжних стель

  Дивитися відео

  Монтаж стелі

  Устанавливаем матовый натяжной потолок за 3 часа в комнату 15м² в несколько этапов:

  • По периметру кріпимо профіль.
  • Розводимо проводку та закріплюємо на базовій поверхні платформи для точок освітлення.
  • Полотно монтуємо у профіль.
  • По периметру фіксуємо вставку або плінтус.

  Догляд за стелею

  Матові полотна не вибагливі у догляді. Вони антистатичні та не притягують пил. Достатньо протирати матові натяжні стелі злегка вологою ганчіркою двічі на рік. Робити це слід акуратно, без особливих зусиль, щоб не зашкодити плівку.

  Чесні відгуки про нашу роботу

  Google Map

  Наші партнери

  lumfer

  «СОФІТО»: ВСТАНОВЛЕННЯ МАТОВИХ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ У ХЕРСОНІ І ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ:

  Ваш постачальник якісної натяжної стелі за цінами виробника. Наявність власного виробництва дозволяє співпрацювати з різними кінцевими споживачами.
  У нашому портфоліо десятки виконаних та зданих у обумовлені із замовником терміни об’єктів у Херсоні. Оцінити якість можна на наших готових об’єктах.
  На сайті, в соціальних мережах Інстаграм та Фейсбук представлені приклади готових рішень, встановлених натяжних стель у ТРЦ, магазинах, ресторанах, приватних будинках, квартирах, ресторанах.

   

  МАТОВІ НАТЯЖНІ СТІЛКИ ВІД ВИРОБНИКА

  Ваш постачальник якісних натяжних стель за цінами виробника. Наявність власного виробництва дає можливість співпрацювати з різними кінцевими споживачами. У нашому портфоліо десятки виконаних та зданих у обумовлені із замовником терміни об’єктів у Херсоні. Оцінити якість можна на наших готових об’єктах. Усі співробітники беруть активну участь у будівельних виставках, профільних заходах, ми постійно обмінюємося досвідом із колегами, не лише з України. Співпраця з нами супроводжується численними перевагами: від лояльної цінової політики та понад 200 готових рішень до якості виконуваних робіт. Оформити заявку можна в офісі або на нашому сайті Офіс «Софіто» знаходиться за адресою: ТЦ «Гостиний двір» (Миколаївське шосе, 26). Тут кожен клієнт побачить зразки, ознайомитися з асортиментом, прайсом на тканинні та ПВХ стелі. Компанія «Софіто» пропонує натяжні стелі, вартість яких відповідає преміуму якості, має гарантію 12 років. Розрахунок вартості  робимо онлайн, телефоном або при відвідуванні офісу. Для зв’язку з менеджерами-консультантами або технологом скористайтесь наступними телефонами або електронною адресою: +380 (95) 846 0562; +380 (67) 102 4515; potolkisofito@gmail.com Наші менеджери та технологи працюють у сфері натяжних стель понад 10 років. Зверніть увагу, що ціна сформована численними факторами: Клас матеріалу: преміум (пвх), еліт (тканинні) (MSD Premium, Descor, Clipso). Тип фактури: сатин, глянець, лак, матова основа, металік, фактурні, замш, фотодрук, напівпрозорий, хмари, зоряне небо, різьблені. Форми приміщення та додаткові опції: будь-які геометричні форми (прямокутник, коло), дворівневі конструкції. Площа; Периметр стелі з урахуванням несучого профілю. Додаткові конструктивні та декоративні елементи: кількість ламп та світильників, LED-освітлення, світлові лінії, кути та інші криволінійності, ніші у стелі, підсвічування по периметру, тіньові або безщілинні стелі без використання маскувальної стрічки. Ціна залежить від площі і периметра приміщення та багатьох інших факторів: наявності кутів, додаткові елементи, наявність вставки. Кінцева вартість монтажу натяжної стелі від «Софіто» формується з урахуванням використання додаткових матеріалів, зокрема багету, профілю, освітлювальних елементів, комплектуючих та вставок. Якщо цікавить повний розрахунок, завжди телефонуйте за вказаними на сайті контактними номерами телефонів і замовляйте виїзд технолога на місце робіт безкоштовно.